5 auto, kuru cena ir augstāka nekā to vērtība

5 auto, kuru cena ir augstāka nekā to vērtība

Pērkot auto, vienmēr svarīgi ir atrast spēkratu, kas ne vien labi kalpos un būs atbilstošs pircēja personībai un vajadzībām, bet arī kura cena būs adekvāta tā kvalitātei. Parasti pircēji vairāk uzticas tieši populārāko marku automašīnām, par kurām dzirdēts daudz laba, bet patiesība ir tāda, ka tieši ļoti daudzi zināmi auto ir vieni no vispārvērtētākajiem tirgū. Paši auto ražotāji uztaisa sev iespaidīgu reklāmu, kas pamudina daudzus šos auto iegādāties, taču beigās vairums auto īpašnieku ir vīlušies. Kuras tad šobrīd ir vispārvērtētākās automašīnas, kas maksā daudz vairāk nekā tās patiesībā ir vērtas?

Bugatti Veyron
To, ka daudzi sporta auto ir krietni vien pārvērtēt un, ka patiesībā tie nav nemaz tik lieliski auto, zina teju visi, bet Bugatti Veyron ir īpašs gadījums. Oriģinālais Veyron nudien bija iespaidīga auto. Tam bija 8 litru W16 dzinējs un 1 000 zirgspēku, bet Bugatti netur tam līdzi. Ja neskaista auto ātrumu, tad tam nav pilnīgi nekā cita, ko piedāvāt. Lielākais auto mīnuss ir tieši tā izmērs, nepiemērotie gabarīti un grūtā vadāmība. Ja vēlaties ātru auto, ar ko tikai braukt taisni uz priekšu, tad Bugatti Veyron jums derēs, bet ja tiešām vēlaties pilnvērtīgi izbaudīt katru braucienu, izvēlieties kādu labāku sporta auto.

Subaru BRZ
Subaru ir radījis vairākus tiešām iespaidīgus auto, turklāt parasti to cena ir pat ļoti adekvāta tam, ko auto spēj piedāvāt, tomēr BRZ ir izņēmums. Šis auto tika radīts kā lētā gala sporta auto. Tam ir 197 zirgspēku jauda, aizmugurējā piedziņa un salīdzinoši viegla šasija, taču ar to nepietiek, lai auto varētu tikt pieskaitīts pie īstiem spora auto. Daudzi, kas ar to braukuši atzīst, ka jauda ir nepietiekama un ka kopumā viņi ar auto sniegumu nav apmierināti.

Toyota Prius
Toyota Prius vienmēr ir izcēlies uz citu auto fona. Tie bija hibrīdauto, tāpēc Toyota Prius uzreiz ieguva videi draudzīgākā auto zīmolu. Visi, kas brauc ar Prius automātiski tiek uzskatīti par atbildīgiem, ekoloģiska dzīvesveida piekritējiem. Tā arī Prius iemantoja neiedomājami lielu popularitāti, tomēr patiesībā nemaz tik ekoloģiski šie auto nav. Pirmkārt, tiem tāpat ir arī parastais ar degvielu darbināmais dzinējs un otrkārt, auto baterijas sastāvā ir niķelis, kas ir videi ļoti nedraudzīgs elements. Ja pērkat Prius tikai tāpēc, ka vēlaties palīdzēt apkārtējai videi, labāk izskatiet arī citas opcijas.

Volkswagen Beetle
Volkswagen Beetle vienmēr ir bijusi viena no pirktākajām automašīnām, galvenokārt tā dizaina dēļ. Šis auto ir kļuvis gandrīz vai par tādu kā simbolu, ko tas bieži attēlots filmās un izveidojis sev jaukā, piemīlīgā auto tēlu. Tomēr, kas vēl šim auto ir ko piedāvāt, ja neskaita interesanto dizainu? Īsti nekas. Tas ir parasts vidus klases auto, kas ne ar ko neizceļas. Vēl jo vairāk, tas nav nedz īpaši ekonomisks, nedz ērts, nedz arī kādā citā ziņā veiksmīgs. Ja viss, ko gribat no sava auto ir interesants dizains un esat gatava par to maksāt, tad Beetle jums derēs, bet citādāk, labāk apsveriet iegādāties kādu labāku auto.

Chevy Volt
Chevy Volt kopumā nav slikts auto. Ne velti tas ir viens no General Motors lielākajiem lepnumiem. Tā pat kā Prius arī Chevy Volt ir dabai draudzīgs hibrīdauto, bet tas patiešām ir ekoloģisks un tā radīto oglekļa dioksīda izmešu daudzums ir krietni zemāks nekā vairumam citu hibrīdauto, tomēr tas ir arī ļoti dārgs. Chevy Volt sākumā tika tik ļoti izlielīts, ka bija teju neiespējami attaisnot uz to liktās cerības. Tā nu daudzi, kas šo auto iegādājās bija vīlušies un nu jau auto ir zaudējis savu milzīgo popularitāti.